Chutná jídla se můžete uvařit podle webu s titulkem Recepty, kuchařka , obsahuje recepty na různé pokrmy. Správně zvolená Dieta vám pomůže vaše tělo přebudovat ve zdravé tělo v kondici. Nevěřte na hubnoucí koktejly a začněte správně hubnout. Zajímáte se o auto, čtěte magazín o autech .Stará i nová auta.

Cestopisy a informace o cestování

Cestopisy a informace o cestování

Listings
Pravidelný shuttle bus z Linze do Českého Krumlova. Pohodlný, rychlý a jednoduchý způsob cestování. Ceny již od 300 Kč za osobu. Nealkoholicke napoje na palubě zdarma.
http://www.shuttle-bus-linz-cesky-krumlov.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 23, 2011) :: Listing Details
Turistické služby pro České Švýcarsko, Saské Švýcarsko a Tisá. Poznejte NP České Švýcarsko, např. Pravčická brána, Hřensko, Jetřichovice, Dolský mlýn, Bastei či Koenigstein. Ubytování České Švýcarsko.
http://www.region-ceskesvycarsko.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 19, 2010) :: Listing Details
Databáze českých rozhleden a vyhlídek. Informace o českých rozhlednách, fotografie a údaje. Rozhledny kovové, kamenné a dřevěné.
http://www.ceske-rozhledny.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 20, 2012) :: Listing Details
Databáze českých hradů a zámků. Naleznete zde informace, mapy, komentáře, hodnocení. Postupem času máme v plánu portál rozšiřovat o další druhy památek.
http://www.nase-pamatky.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 10, 2011) :: Listing Details
Černou horou neprotéká žádná velká řeka, je tu ale spoustu menších říček. Největším zdejším jezerem je Skadarské jezero, to je současně největším jezerem na Balkáně. Jde o krasové jezero ležící na hranicích.
http://cernahora.svetadil.com
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 12, 2011) :: Listing Details
Naleznete zde vše, co potřebujete o Černé hoře jako turista vědět. Informace o ubytování, cenách, silničních spojích, zajímavostech a mnohém dalším
http://www.cernahora-info.cz/
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Dec 3, 2009) :: Listing Details
Webové stránky věnující se zemi Černá Hora, zaměřené především na turisty a cestovatele. Naší snahou je dodat vám dostatek informací, aby vaše dovolená v Černé hoře stála za to!
http://cernahora.kmori.eu
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 13, 2010) :: Listing Details
Z pohledu nakupování se v posledních letech stalo Polsko pro obyvatele České republiky poměrně zaslíbenou zemí. Nakoupit se tady dá prakticky všechno, a to za velmi přijatelné ceny. V minulosti byly sice ceny na úplně jiné úrovni a nákupy tady byly, jak se říká, za babku. V současnosti je výhodné pouze některé zboží. Jmenovat bychom mohli třeba různé zboží, které je možné dostat přímo na polských trzích. Typická je zejména zelenina a také mnohé spotřební zboží. To však nedosahuje mnohdy kýžené kvality.
http://www.cenyvpolsku.hys.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 6, 2011) :: Listing Details
Caorle je oblíbené Italské letovisko pro strávení letní dovolené u moře. Jsou tam krásné dlouhé písečné pláže a také docela hodně různých památek. Na webu můžete také zjistit jaké tam je aktuálně počasí a teploty vzduchu.
http://www.caorle.vyd.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 21, 2011) :: Listing Details
Bulharsko je oblíbenou dovolenkovou destinací. Dovolená u Černého moře je cenově nenáročná a nabízí příjemný odpočinek od práce. Bulharsko nabízí příjemné ubytování, moře i služby.
http://www.bulharsko.tv
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 14, 2011) :: Listing Details
PřihlášeníUživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 544
Celkový počet kategorií: 0