Chutná jídla se můžete uvařit podle webu s titulkem Recepty, kuchařka , obsahuje recepty na různé pokrmy. Správně zvolená Dieta vám pomůže vaše tělo přebudovat ve zdravé tělo v kondici. Nevěřte na hubnoucí koktejly a začněte správně hubnout. Zajímáte se o auto, čtěte magazín o autech .Stará i nová auta.

Divadlo

Divadlo

Listings
Představujeme zcela novou show kombinující tanec černé divadlo žonglování. Při vystoupení se využívá UV technologie černého světla a programovatelných RGB rekvizit. Taneční uvshow and lightshow je vize do které se vnoří divák a nechá se unést do světa fantazíí obrazců barev a neuvěřitelných triků. Barvy celé scény jsou navrženy vizážisty a sladěny s hudbou pro nejkvalitnější výsledek a nejsilnější zážitek diváka. RGB LED nástroje jsou specialitou naší skupiny.Nástroje naprogramované na průběh hudby. UV show jsou svítivé robotické postavy s pomocí kostýmů a nástrojů odrážející ultrafialové světlo. Efekty vyžadují úplnou tmu, vhodné je i tmavé pozadí za pódiem.
http://www.uvshow.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Dec 16, 2009) :: Listing Details
Talichův komorní orchestr vznikl v roce 1992 na podnět houslisty Jana Talicha ml.. V dnešní době patří tento orchestr ke špičkovým komorním tělesům a je výborně hodnocen českou i zahraniční kritikou.
http://www.talich.com
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 9, 2012) :: Listing Details
Studio Ypsilon vzniklo v roce 1963 v Liberci nejdříve jako nezávislá amatérská experimentální skupina. Zakladatelem je Jan Schmid. Profesionální začátky jsou spojeny se Severočeským loutkovým divadlem v Liberci, 1969.
http://www.ypsilonka.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 16, 2012) :: Listing Details
Oficiální stránky herečky, dabérky a autorky Radky Stupkové: životopis, foto, divadlo, televize, film, dabing, média, reklama, Dorotka, Divadelní společnost STARBAG...
http://www.radkastupkova.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 6, 2012) :: Listing Details
Kúzelník Peter dnes absolvuje viac ako 300 vystúpení ročne, má za sebou 15 rokov profesionálnych skúseností, pravidelne účinkuje
http://www.magicshow.sk/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 17, 2013) :: Listing Details
Divadlo pro děti Brno. Veselé pohádky s písničkami. Maňáskové divadlo v kombinaci s živým hercem. Vystupujeme v mateřských školkách, školách, dětských kavarnách, firemních akcích … Pasování dětí na školáky.
http://www.barevnaoslava.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 6, 2013) :: Listing Details
Kompletní přehled a program všech českých divadel. Kam do divadla, na muzikál nebo s dětmi. Divadla v Praze, Brně, Ostravě, v regionech. Činohra, muzikál, koncert, tanec, představení pro děti, představení pro školy, show, zábava a další.
http://www.ceskadivadla.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 28, 2012) :: Listing Details
Černé divadlo - National Black Light Theatre Prague – jeden z nejznámějších reprezentantů – tzv. černého divadla. Soubor, jež získal díky své poetice, magii a humoru řadu festivalových ocenění a hostoval v mnoha zemích světa.
http://www.fantasyproduction.cz/cz/cerne-divadlo.htm
(Clicks: 0; Pagerank: 2; Comments: 0; Listing added: Oct 25, 2011) :: Listing Details
PřihlášeníUživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 8
Celkový počet kategorií: 0