Chutná jídla se můžete uvařit podle webu s titulkem Recepty, kuchařka , obsahuje recepty na různé pokrmy. Správně zvolená Dieta vám pomůže vaše tělo přebudovat ve zdravé tělo v kondici. Nevěřte na hubnoucí koktejly a začněte správně hubnout. Zajímáte se o auto, čtěte magazín o autech .Stará i nová auta.

Film

Film

Listings
O osudu letního kina, které má v Pardubicích již šestiletou tradici, bude na svém dnešním zasedání jednat Rada města Pardubic. Poté se tato problematika možná dostane i na zasedání pardubického zastupitelstva.
http://www.taxis.to
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 28, 2012) :: Listing Details
Během života se nám nahromadí velké množství věcí, k nimž máme nostalgický vztah. Jak se k jejich mnohdy bolestné likvidaci postavit nám poradí nový pořad tv prima životní úklid, jenž můžete sledovat i online.
http://zivotniuklid.neprepinej.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 9, 2011) :: Listing Details
Během života nasbíráme mnoho věcí, které v podstatě ani nepotřebujeme. Avšak ač s ohledem na jejich pořizovací cenu či jistý sentiment nemáme dost sil se jich zbavit a akorát nám zabírají místo. Je čas na nápravu, životní úklid začíná.
http://zivotniuklidonline.southeast.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 15, 2012) :: Listing Details
Seriál je natočen dle knižní předlohy Jiřího Stránského Zdivočelá země a Aukce. Děj je zasazen do divokého období poválečného pohraničí a mapuje následný mocenský vzestup komunismu.
http://zdivocelazeme.neprepinej.cz
(Clicks: 3; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 5, 2013) :: Listing Details
V novém seriálu televize Prima zavítáme do centra asistované reprodukce, kde se sny stávají skutečností a zoufalé páry nacházejí naději. Prožijte i vy osudy lékařů a pacientů v tomto neobvyklém prostředí.
http://zazrakyzivota.southeast.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 27, 2011) :: Listing Details
Ty nejlepší, nejžádanější a nejsledovanější filmy online. Akční, Animované, České, Dobrodružné, Dokumentární, Drama, Fantasy, Historické, Horory, Hudební, Komedie, Muzikály, Pohádky, Rodinné, Romantické, Sci-fi, Thrillery, Válečné a Western filmy online.
http://xfilms.wz.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 13, 2012) :: Listing Details
Prožijte společně s manželkami dvou rodin deset dnů v té druhé, kdy se musí nejprve přizpůsobit zaběhnutému rytmu a následně se pokusit zvyklosti změnit k obrazu svému. Celé epizody jsou samozřejmě k dispozici i online na internetu.
http://vymenamanzelek.neprepinej.cz
(Clicks: 26; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 28, 2011) :: Listing Details
Po dobu deseti dnů se manželky stanou součástí té druhé rodiny. Polovinu této doby se musí držet zaběhnutých kolejí, a teprve až po pěti dnech si smí fungování v rodině přizpůsobit k obrazu svému.
http://vymenamanzelekonline.southeast.cz
(Clicks: 2; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 22, 2012) :: Listing Details
Společně s Péťou a Pájou se pustíme do kompletní rekonstrukce jejich nového bytu. Veškeré úpravy pochází s pera zkušeného architekta, který nám humornou formou předkládá mnoho důležitých tipů a triků pro rekonstrukci.
http://vrabcivhrsti.southeast.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 3, 2012) :: Listing Details
Zajímáte-li se bytový design, je tu pro vás nový zábavně poučný pořad vrabci v hrsti. Společně s Pavlou a Petrem si projdeme rekonstrukcí jejich bytu a dozvíme se při tom spoustu důležitých tipů a triků pro hezčí bydlení.
http://vrabcivhrsti.neprepinej.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 19, 2011) :: Listing Details
PřihlášeníUživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 157
Celkový počet kategorií: 0