Chutná jídla se můžete uvařit podle webu s titulkem Recepty, kuchařka , obsahuje recepty na různé pokrmy. Správně zvolená Dieta vám pomůže vaše tělo přebudovat ve zdravé tělo v kondici. Nevěřte na hubnoucí koktejly a začněte správně hubnout. Zajímáte se o auto, čtěte magazín o autech .Stará i nová auta.

Fotografie

Fotografie

Listings
Honza Suk je amatérský fotograf, jehož působištěm jsou Klatovy a oblast Šumava, zejména potom Klenová, kde se nachází hrad Klenová. V této fotogalerii naleznete mimo jiné krajinářské fotografie a koncertní fotografie.
http://www.honzasuk.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 19, 2012) :: Listing Details
Nabízíme komplexní foto a video služby firmám i jednotlivcům. Našim zákazníkům garantujeme vždy spolehlivě a kvalitně provedenou práci za odpovídající cenu. Máme pobočky v Ostravě a v Karolince na Vsetínsku, ale můžeme za Vámi přijet kamkoli. Jsme vybaveni moderní technikou, diky které natáčíme v HD kvalitě (obvykle na 2 kamery). Svatby , oslavy Zajistíme záznam svatby, oslavy, svatého přijímání, křtin a jiných rodinných událostí, které jsou hodny zaznamenání. Natáčíme na 2 profesionální kamery v HD rozlišení. Pořízené video zpracujeme do video alba podle přání zákazníka včetně potisku média i obalu a grafických prací. Svatební video album dodáváme obvykle 3 ks ve formátu DVD a 1 DivX - pro PC, svatební video obsahuje videoklip, hudební podklad dle přání, může obsahovat i rodinné fotografie a je v obvyklé délce trvání okolo 1 hodiny. Natáčení začíná detaily z česání a oblékání - může být i u nevěsty i u ženicha a končí okolo 19 až 20 hodin večer. Provádíme rovněž zpracování videa pořízeného zákazníkem a převádění videa z jiných formátů ( například VHS kazet ) na DVD či jiné médium a formát. Projekt pro ZUŠ, Základní a Mateřské školy Pořídíme záznam absolventských koncertů, soutěží a divadelních absolventských představení, a zpracujeme materiál do výsledného formátu pro potřeby umístění na web ZUŠ, jako pomůcku pro další výuku i jako album pro samotné absolventy a jejich rodiče na památku. Vyrobíme reportážní dokument o Vašem zařízení který může být určen k představení Vaší školy na Vašich webových stránkách. Může ukázat vybavení učeben a úspěchy žáků, prezentovat to, v čem je Vaše škola vyjímečná. Můžeme zaznamenat oslavu k výročí otevření školy a podobné události. Pro děti z Mateřských škol pořizujeme videa pro jednotlivé děti ( místo focení ). Za stejnou cenu jako soubor fotografií má každé dítě vlastní video album s vlastní fotografií a jménem na obálce a je na něm záznam průběhu obvyklého dne dítěte v mateřské škole v délce trvání okolo 10 minut. Cena alba pro děti je 250,- Kč. Pro firmy Pořídíme záznam pro propagační, informační či jiné účely firmy, zajistíme jeho zpracování do výsledné podoby dle přání zákazníka. Vyrobíme video album s grafickým zpracováním a potiskem média i obálky v DVD, DivX, či jiném požadovaném formátu. V této podobě je to velice vhodný dárek pro sponzory, nebo obchodní partnery. Z pořízeného záznamu zpracujeme i propagační video pro umístění na web. K videu dodáme hudební podklad, běžící text, nebo mluvený komentář.
http://www.hanakvideo.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 9, 2013) :: Listing Details
Web je zaměřený na gelové nehty a hlavně jejich fotografie, dle kterých se lze inspirovat a vytvářet tak vlastní pěkné gelové nehty. Veškeré fotografie jsou vloženy našimi fanoušky a účastníky našich soutěží.
http://www.gelove-nehty-fotografie.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 4, 2011) :: Listing Details
Fotoslužby, focení společenských akcí či portrétů a jejich konečné zpracování, malování obrazů na zakázku i dětské obrázky,malování v interiéru, fotografování.
http://www.gallery-christina.com
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 11, 2013) :: Listing Details
FRESH FOTO – Váš osobní fotograf. Náš tým se specializuje na svatební, těhotenské, portrétní i rodinné fotografie v ateliéru i exteriéru.
http://www.freshfoto.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 17, 2012) :: Listing Details
Moderní fotoateliér zaměřený na focení miminek, dětí, portrétů, těhulek, i celých rodin. Špičkově vybavené studio a profesionální fotograf - záruka krásných uměleckých fotografií ve stylu Art foto, Glamour foto nebo i klasické portrétní fotografie.
http://www.fotoprome.cz
(Clicks: 10; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 23, 2010) :: Listing Details
Fotoknihy a Fotokalendáře z Vašich fotografií ve formátech A5 až A3. Program pro tvorbu ke stažení. Velký výběr grafiky a šablon. Kvalitní vazba s potiskem.
http://www.fotoknihacz.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 5, 2010) :: Listing Details
Fotoateliér Václav Novotný; fotografické služby, fotografie digitální i klasické. Nabídka obrazů a produktů s fotografií.
http://www.fotografie-novotny.eu
(Clicks: 3; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 15, 2010) :: Listing Details
Osobní stránky fotografa. Černobílé minimalistické fotografie
http://www.lukaspeterec.com
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 18, 2011) :: Listing Details
Web věnovaný digitální fotografii a věcem okolo počítačů
http://www.pefab.eu
(Clicks: 3; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 8, 2010) :: Listing Details
PřihlášeníUživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 75
Celkový počet kategorií: 0