Chutná jídla se můžete uvařit podle webu s titulkem Recepty, kuchařka , obsahuje recepty na různé pokrmy. Správně zvolená Dieta vám pomůže vaše tělo přebudovat ve zdravé tělo v kondici. Nevěřte na hubnoucí koktejly a začněte správně hubnout. Zajímáte se o auto, čtěte magazín o autech .Stará i nová auta.

Sdružení a spolky

Sdružení a spolky

Listings
Větrný tunel je simulátor volného pádu. Praha. Volný pád jako z letadla, ale bez nutnosti skákat a mít padák. Simulátor volného pádu je extrémní adrenalinový zážitek. Zkuste si volný pád v simulátoru.
http://www.volnypad-vetrnytunel.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 7, 2011) :: Listing Details
Action Arbor Tree Removalist provides specialist and cheap tree removals, land clearing, stump removal, tree lopping, tree pruning, tree gardening and arborist reports services in better tree removal cost throughout the Sydney, Eastwood Sydney and Australia.
http://www.actionarbor.com.au/services.html
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 20, 2012) :: Listing Details
Nabízíme veškeré služby spojené s přípravou svatby. “vše pod jednou střechou” Svatební šaty pro nevěsty, šaty pro družičky, obleky pro ženichy na míru. Šaty půjčujeme i prodáváme. Svatební oznámení, šperky, svatební doplňky, svatební boty. Poradenství, koordinace, floristika, dekorace, svatební dorty, doprava, hudba. Dětské a speciální programy, catering, party stany..atd. Svatby v Praze a okolí. Svatba na zámku, svatba na venkově či svatba v kostele. Tradiční či originální svatba. Svatební salon v Praze - Vinohradech.
http://topagentura.com/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 30, 2009) :: Listing Details
Půlroční kurz tarotu pro začátečníky, naučíte se porozumět tarotovým kartám a pomáhat si tím sami sobě i jiným.
http://www.tarot-iril.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 20, 2013) :: Listing Details
Stála konferencia organizácií III. Sektora Slovenskej Republiky je oficiány člen medzinárodnej organizácie ICSW (International Council on Social Welfare - A World Organisation Promoting Social Development) t.j. medzinárodna organizácia na podporu sociálneho rozvoja, ďalej len ICSW. Ambíciou našej konferencie je otvoriť seriózny dialóg s Vládou SR a jednotlivými rezortmi z toho dôvodu, aby mohli svoju činnosť úspešne realizovať všetky aktívne mimovládne organizácie. Sme toho názoru, že je najvyšší čas na to, aby sme spoločne formulovali pravidlá a vytvorili prehľadný transparentný systém na vytváranie podmienok pre činnosť všetkých mimovládnych organizácií (MVO).
http://www.skts.sk
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 12, 2011) :: Listing Details
Sdružení LL - Likvidace lepry - TBC se snaží přispívat k likvidaci lepry a TBC finanční i nefinanční formou. Sdružení staví nemocnice, šíří osvětu, poskytuje nemocným léky a další pomoc. Pomáháme například v Indii, Pákistánu, Tanzanii, Etiopii.
http://www.likvidacelepry.cz/
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 2, 2011) :: Listing Details
Poskytujeme služby hlídání dětí, provozujeme miniškolku s dohledem kvalifikovaných pedagogů. Součástí naší činnosti jsou kurzy plavání těhotných, miminek i batolat, poskytujeme rekvalifikační kurzy v oboru hlídání dětí, porodní asistence...
http://www.zahoranek.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 6, 2011) :: Listing Details
Odvezeme Vás, kam si budete přát. Pomáháme seniorům nejenom s dopravou, ale i s nákupy a drobnými pracemi.
http://www.pomahameseniorum.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 23, 2012) :: Listing Details
International police federation EU utváří faktický profesní policejní protipól americké policejní federaci (United Federation of Police Officers, Inc.) s níž má uzavřené partnerství. www.policefederation.com
http://www.policefederation.eu/
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 22, 2011) :: Listing Details
Občanská iniciativa, která nesouhlasí s výstavbou Parku Malšovice v Hradci Králové. Obří nákupní centrum, vyvolá obrovský nárůst dopravy, zácpy v nejbližším okolí, zvýšení hluku a koncentrace škodlivých částic v ovzduší.
http://parkmalsovice.webnode.cz/
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 10, 2012) :: Listing Details
PřihlášeníUživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 21
Celkový počet kategorií: 0