Chutná jídla se můžete uvařit podle webu s titulkem Recepty, kuchařka , obsahuje recepty na různé pokrmy. Správně zvolená Dieta vám pomůže vaše tělo přebudovat ve zdravé tělo v kondici. Nevěřte na hubnoucí koktejly a začněte správně hubnout. Zajímáte se o auto, čtěte magazín o autech .Stará i nová auta.

Počítačové časopisy

Počítačové časopisy

Listings
Linuxový portál poskytující ucelené informace ze světa linuxu. Snaží se poskytnou zejména informace pro začínající uživatele, kteří se chtějí seznámit s Linuxem a neví si zcela rady. Veškeré informace jsou podávány srozumitelně.
http://www.linux.website21.cz
(Clicks: 2; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 21, 2011) :: Listing Details
"Kopírování, laserový tisk a průmyslového digitálního tisku všichni mají své kořeny v elektrofotografické technologie vyvinutá před 30 lety. Od té doby, společnosti jako AGFA-Gevaert, Xerox, Lexmark, Sharp, Hewlett Packard, a další začlenily různé formy elektrofotografické technologie do svých tiskáren. Přímý tisk elektrostatické je založen na principu, že je klamně jednoduchý. Toner zdroj dodává nabitý toner částice přes strukturu tiskové hlavy (skládající se z polymerní substrát s otvory a alespoň jednu sadu kontrolních elektrod) k obrazu přijímače (list papíru, například) v přední části zadní elektrody. Pohon tohoto pole mezi zdrojem toner a zadní elektrody, znamená to, že záporně nabité částečky toneru jsou přitahovány k přijímači na zadní elektrodě, čímž se vytváří obraz na papíře."
http://www.tonery-do-tiskaren.eu/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 16, 2011) :: Listing Details
Novinky na internetu - nové užitečné webové stránky, aktuality ze světa IT, vše co se nadá přehlédnout na českém internetu a mnoho dalšího.
http://novinky.enachod.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 29, 2009) :: Listing Details
Hledáte vhodný notebook pro Vás nebo někoho dalšího? Přehled nejznámnějších notebooků a jejich výrobců najdete na blogu: notebooky.
http://www.notebooky.websnadno.cz/
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Dec 18, 2009) :: Listing Details
Na stránkách internetového časopisu Oko naleznete články tématicky zaměřené na oblast kultury, techniky, přírody a cestování.
http://oko.yin.cz/
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Dec 26, 2009) :: Listing Details
Recover card program has ability to restores deleted multimedia files from virus corrupted, formatted and logically damaged memory card.
http://www.datarecoverysoftware.com/datarecoverysoftware/data-recovery-memorycards.html
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Dec 9, 2011) :: Listing Details
PřihlášeníUživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 6
Celkový počet kategorií: 0