Chutná jídla se můžete uvařit podle webu s titulkem Recepty, kuchařka , obsahuje recepty na různé pokrmy. Správně zvolená Dieta vám pomůže vaše tělo přebudovat ve zdravé tělo v kondici. Nevěřte na hubnoucí koktejly a začněte správně hubnout. Zajímáte se o auto, čtěte magazín o autech .Stará i nová auta.

Bojové sporty a umění

Bojové sporty a umění

Listings
Kickbox je víc než jen aktivita pro volný čas. Obohatí mnoho částí vašeho každodenního života. Pravidelným tréninkem zvýšíte svou fyzickou kondici, zpevníte a vytvarujete tělo a rozvijíte pohybovou kulturu a koordinaci vašeho těla. Čím intenzivněji bude trénovat vaše tělo, tím více relaxuje vaše mysl.
http://www.ivoschovanec.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 11, 2012) :: Listing Details
Wing Chun Praha je tradiční škola bojového umění Wing Chun Kung fu (Wing Tsun). Škola vyučuje Wing chun dle systému velmistra Jima Funga. Nábor nových studentů probíhá celoročně. Komplexní výuka sebeobrany proti jednomu a více protivníkům.
http://www.wingchunpraha.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 4, 2011) :: Listing Details
Největší online magazín o bojových sportech. Výsledky, články, profily bojovníků a stylů z domacích a zahraničních soutěží. Jediný server, kde najdete informace o všech světových soutěží - od K1 po Hellcage. Denně aktualizováno.
http://www.ultimatni-zapasy.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 9, 2009) :: Listing Details
Jak na trénink boxu. Jak začít s boxem, zakladní informace pro trénink boxu.
http://www.sportuj.com/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=131&stromhlmenu=102
(Clicks: 2; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 13, 2010) :: Listing Details
Kickbox je jedna z nejvyhledávanějších pohybových aktivit po celém světě. Zvýší kondici a koordinaci, vytvaruje tělo, zbaví stresu a dodá sebevědomí. Nespokojte se z málem a také přijďte změnit svůj život.
http://www.kickboxpraha.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 1, 2012) :: Listing Details
Kimono stránky věnované historii kimona na judo, kimona na karate a dalších kimon jako jsou dětská kimona. Na stránkách naleznete podrobnou historii a odkaz na eshop, který kimona prodává.
http://www.kimono.co.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 16, 2010) :: Listing Details
Karate.cz aktuality ze světa karate jednoho z nejslavnějším a nejrozšířenějším bojovém umění. Výsledky závodů, akce a články o karate.
http://www.karate.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 22, 2011) :: Listing Details
Kimona judo od 399,-Kč, Široký sortiment kimona na judo a aikido, v nabídce kimono DAX, DAEDO, MIZUNO, TEAM-X, DANRHO, KWON, BLITZ a další. Vybavení pro Judo, doplňky Judo, tašky, trička, mikiny, tréninkové a soutěžní vybavení.
http://www.judosport.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 30, 2011) :: Listing Details
Judo club Seijin Praha je nový judo klub, který je ojedinělý v tom, že je určen pouze pro dospělé začátečníky nebo mírně pokročilé. Judo je sportovní aktivita, která patří mezi bojové sporty a naučíte se díky ní sebobranu a bojové umění.
http://www.judoprodospele.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 15, 2011) :: Listing Details
Internetový obchod zabývající se prodejem potřeb pro bojové sporty a všeho ostatního co je s touto činností spojené. Můžete u nás nalézt takové značky jako je Everlast, Bail, Angel Fightwear, Kimurawear či Adidas.
http://for-fighters.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 13, 2012) :: Listing Details
PřihlášeníUživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 15
Celkový počet kategorií: 0