Chutná jídla se můžete uvařit podle webu s titulkem Recepty, kuchařka , obsahuje recepty na různé pokrmy. Správně zvolená Dieta vám pomůže vaše tělo přebudovat ve zdravé tělo v kondici. Nevěřte na hubnoucí koktejly a začněte správně hubnout. Zajímáte se o auto, čtěte magazín o autech .Stará i nová auta.

Jóga a cvičení pro zdraví

Jóga a cvičení pro zdraví

Listings
Soustřeďujete veškeré své síly na hubnutí a to se Vám stále nedaří? Objevte kouzlo zdravé výživy a svěřte se do rukou výživového poradce. Na našem webu naleznete důležité informace o hubnutí a své nenahraditelné místo u nás zaujímá také zdravá výživa!
http://fitteam.eu/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 24, 2011) :: Listing Details
Tantrická masáž se liší od erotické masáže v tom, že tantra se snaží dosáhnout orgasmu bez ejakulace a pomáhá rozpouštět hluboké bloky a napětí, které brání prožívání dokonalosti.
http://www.eroticka-tantricka-masaz.cz
(Clicks: 3; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 5, 2012) :: Listing Details
Studio pilates M yoga se specializuje na cvičení Pilates a Power yogy v Liberci. Certifikovaný pilates instruktor Míša Nováková, cvičení pro harmonii těla i ducha.
http://www.pilatesmyoga.cz
(Clicks: 5; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 4, 2011) :: Listing Details
Nordic walking nebo-li severská chůze je druh sportovní chůze se speciálními holemi, s jejiž pomocí se klasická procházka mění v efektní cvičení, které léčí srdce, metabolismus, nervovou soustavu i duši.
http://www.severska-chuze.cz
(Clicks: 2; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 29, 2011) :: Listing Details
Dana Svobodova - masáže a zábaly. Zabývám se péči o tělo a pokožku, včetně očisty, vyhlazení, uvolnění a detoxikaci organismu i se ztrátou centimetrů. To vše v Opavě na Dolním náměstí.
http://www.masaze-zabaly.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 8, 2011) :: Listing Details
Laura Ježová - léčebný terapeut. Nabízím andulační, reflexní a léčebnou terapii, HHP masážní systém, lymfodrenáž, detoxikaci, aromaterapii a mnoho dalšího... Zdraví, to je cesta.
http://www.laurajezova.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 18, 2011) :: Listing Details
Pravidelné cvičení hatha jógy, gravid jógy, vinyasa flow a slow flow jógy na Praze 2. Lekce individualní či soukromé lekce na objednání pro firmy možné po celé Praze. Odbourání stresu i bolesti zad pomocí jógy.
http://www.karmayoga.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 31, 2011) :: Listing Details
Jógové studio - lekce a kurzy jógy pro začátečníky i pokročilé. Osobní přístup ke každému. Majitelka je zkušenou lektorkou s praxí z USA. Orientujeme se na Hatha jógu, Iyengar jógu, jógu proti bolestem zad.
http://www.yogazone.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 22, 2013) :: Listing Details
Pořádáme kurzy cvičení jógy na Praze 5. Cvičíme převážně gymnastiku jógy, hathajógu, pránájámu, relaxaci, bandhy a mudry. Přijďte se za námi podívat. Lepší je unce praxe, nežli tuna teorie.
http://www.joga-praha.com
(Clicks: 2; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 21, 2011) :: Listing Details
Jako prutek Vám nabízí extra rychlé a pohodlné spalování tuků a zmírnění až odstranění celulitidy nejvýkonějším přístrojem Vacu Elite a masáží Rollmasáž.
http://www.jakoproutek.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 19, 2012) :: Listing Details
PřihlášeníUživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 16
Celkový počet kategorií: 0