Chutná jídla se můžete uvařit podle webu s titulkem Recepty, kuchařka , obsahuje recepty na různé pokrmy. Správně zvolená Dieta vám pomůže vaše tělo přebudovat ve zdravé tělo v kondici. Nevěřte na hubnoucí koktejly a začněte správně hubnout. Zajímáte se o auto, čtěte magazín o autech .Stará i nová auta.

Letecké sporty

Letecké sporty

Listings
Máte rádi adrenalin, zábavu a létání? Chtěli byste mít vrtulník jen a jen pro sebe? Využijte možnosti pronájmu vrtulníku a naplánujte si trasu na krajinou, kterou chcete vidět.
http://pronajem-vrtulniku.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 26, 2013) :: Listing Details
Nabízíme vyhlídkové lety balonem, které lze darovat jako dárek, let balonem je zážitek, který zanechá silné vzpomínky a určitě tím potěšíte své blízké či kamarády. Lety balonem objednávejte na letybalonem.eu.
http://www.letybalonem.eu
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 22, 2011) :: Listing Details
Naučíme vás Kiteboarding, Snowkiting nebo Landkiting, doporučíme správné vybavení Vám na tělo. Rádi vám vybrané zboží předvedeme přímo v akci. Pro začínající kitery nabízíme také Kite kurzy v naší kiteschool.
http://www.kites4fly.com
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 3, 2010) :: Listing Details
Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, pak neváhejte a objednejte si tandemový seskok padákem. Po úvodní instruktáži tandempilota se vydáte na dvacetiminutový vyhlídkový let, poté zažijete minutový volný pád a nakonec let padákem a měkké přistání.
http://www.tandemove-seskoky-padakem.eu/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 21, 2013) :: Listing Details
PřihlášeníUživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 10
Celkový počet kategorií: 0