Chutná jídla se můžete uvařit podle webu s titulkem Recepty, kuchařka , obsahuje recepty na různé pokrmy. Správně zvolená Dieta vám pomůže vaše tělo přebudovat ve zdravé tělo v kondici. Nevěřte na hubnoucí koktejly a začněte správně hubnout. Zajímáte se o auto, čtěte magazín o autech .Stará i nová auta.

Sportovní servery a informace

Sportovní servery a informace

Listings
Zumba se stala doslova hitem Českých cvičebních sálů. Zumba kombinuje klasické cvičení s tancem a díky tomu si budete připadat jako na taneční párty. Se Zumbou může začít úplně každý, je určena téměř pro každého.
http://www.cvicenizumba.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 24, 2011) :: Listing Details
Olympiáda ZOH Vancouver 2010.
http://www.sportuj.com/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=145
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 17, 2009) :: Listing Details
Nabízíme přímý živy přenos sportovních utkání. Tady najdete všechny možné přenosy ze světa sportu. Bude tam vždy odkaz na přenos a v kolik hodin to začíná, samozřejmě podle českého času. Více na: www.ziveprenosy.net
http://www.ziveprenosy.net
(Clicks: 6; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 22, 2012) :: Listing Details
Cvičení Workout je nový styl cvičení s vlastním tělem. Nepřetěžujte se u cvičení, zhubněte, nebo vytrénujte své tělo jako herci v 300: Bitva u Thermopyl. Levně, ve volném čase a klidně i doma. Představíme Vám i workout cviky, domácí cvičení workout a vše, co se workoutu týče.
http://www.workout.php5.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 28, 2013) :: Listing Details
Snažíme se pomoci při výběru trampolíny. Bereme v potaz jak její cenu, tak kvalitu. Poradíme, kde se dá koupit trampolína s ochrannou sítí, a které obchody nabízejí trampolíny v akci.
http://www.levnatrampolina.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 10, 2011) :: Listing Details
Poradíme, co vše je potřeba zohlednit při výběru trampolíny. Ukážeme si druhy trampolín, trampolíny s ochrannou sítí. Kde seženete nejlevnější trampolínu? Odpovíme na vaše otázky, poučíme o bezpečnosti.
http://www.nejlevnejsitrampolina.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 9, 2011) :: Listing Details
Sportovní potřeby, tenisové rakety, míče, kola, stany, batohy, brusle, in-line, helmy, chrániče, cyklistické přilby, činky, skateboardy, skate, rakety, míče, kopačáky. Hledáte sportovní potřeby? Pak neváhejte a obraťte se na nás.
http://sportovnipotreby.info
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 6, 2010) :: Listing Details
Sportovní obuv – boty adidas, nike, reebok, puma, asics, converse, dc, lacoste, lotto, fila, rady před nákupem sportovní obuvi, boty z USA. Hledáte ty pravé boty? Pak jsme tu pro Vás!
http://sportovniobuv.net
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 6, 2010) :: Listing Details
Můžeme Vám nabídnout akce pro školy, cvičení pro veřejnost zumba, aerobik, power yoga, kalanetika, aqua aerobik, atd. Pořádáme akce PARTY ZUMBA ve Vašem městě nebo obci, sportovně relaxační pobyty se cvičením i cvičení u moře. MŠMT nám byla udělena akreditace pro školení Instruktor aerobiku a odbornou způsobilost vydávat Osvědčení o kvalifikaci s celostátní platností.Absolvent získá živnostenského oprávnění.
http://sportovnikurzyskoleni.webnode.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 22, 2011) :: Listing Details
Sportoviště ze všech krajů a okresů
http://www.kde.sportuj.com
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 22, 2009) :: Listing Details
PřihlášeníUživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 29
Celkový počet kategorií: 0