Chutná jídla se můžete uvařit podle webu s titulkem Recepty, kuchařka , obsahuje recepty na různé pokrmy. Správně zvolená Dieta vám pomůže vaše tělo přebudovat ve zdravé tělo v kondici. Nevěřte na hubnoucí koktejly a začněte správně hubnout. Zajímáte se o auto, čtěte magazín o autech .Stará i nová auta.

Tanec

Tanec

Listings
Zumba není jenom obyčejné cvičení, Zumba je hlavě jedna velká party, kde se odreagujete od všech starostí. Hodiny Zumby v Brně, informace a novinky ze světa Zumby.
http://www.zumbastudio.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 18, 2010) :: Listing Details
Pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.
http://www.poleshop.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 9, 2011) :: Listing Details
Základní i pokročilé taneční kurzy pro mládež i dospělé, individuální lekce pro jednotlivce i skupiny,kurzy pro ženy,příprava na svatební tanec,plesy a jiné společenské akce na klíč,příprava maturitních předtančení, taneční soustředění.
http://www.tanecni-praha.cz/
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 15, 2011) :: Listing Details
Tanec je život, život je pohyb! Zdravá, krásná, štíhlá a fit? Tanec ti to může zařídit! Nauč se tančit pod vedením těch nejlepších lektorů! Přijď si zatančit, protáhnout se i posílit a zrelaxovat své tělo! Tanec jako styl života! Nejkrásnější žena je tanečnice.
http://www.ivalangerova.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 2; Comments: 0; Listing added: Jan 25, 2012) :: Listing Details
Dance Dance Revolution, aktivní zábava pro všechny věkové kategorie.
http://ddr.unas.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 26, 2010) :: Listing Details
Propadli jste Flamencu? Flamenkeria, taneční škola Flamenca v Praze, nabízí pravidelné kurzy Flameca pod vedením španělských lektorů, kteří Flamenco studují celý svůj život. Tančete v rytmu Flamenca! Navštivte naše kurzy nebo semináře Flamenca.
http://www.flamenkeria.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 7, 2011) :: Listing Details
Touha naučit se něco nového, relaxace po starostech a práci, forma zábavy, potřeba zformování postavy nebo zlepšení kondice, vyjádření hudby, nalezení nových přátel nebo dokonce své životní lásky. Beze sporu je jasné, že tanec vytváří osobnost. U párového tance, čím je salsa, zouk, bachata, merengue, cha-cha-cha, ..., to platí dvojnásob.
http://www.salsa-kurzy.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 24, 2010) :: Listing Details
Nabízíme kurzy pole dance neboli tance u tyče v Praze, dále víkendové workshopy pole dance. Skupny jsou po 6ti a u tyče se nebudete střídat! První hodina zdarma! Hodiny nejsou 60minut, ale 75. Možné jsou i individuální hodiny
http://www.poledance-praha.eu
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 7, 2011) :: Listing Details
Sdílejte informace, diskutuje a čerpejte informace z dění v oblasti Pole dance. Pole dance je sport, který skvěle formuje postavu , zlepšuje sebevědomí a pocit ze sebe sama. Při Pole dance zlepšíte i koordinaci pohybů.
http://www.poledanceforum.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 2, 2011) :: Listing Details
Muzikoterapie, muzikohraní, relaxace, masáže, semináře, potní chýše, terapie, léčení , tvoření, pobyty, výroba didgeridoo, šamanské bubny, mokasíny.
http://www.vrytmu.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 1; Comments: 0; Listing added: Aug 25, 2012) :: Listing Details
PřihlášeníUživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 11
Celkový počet kategorií: 0