Chutná jídla se můžete uvařit podle webu s titulkem Recepty, kuchařka , obsahuje recepty na různé pokrmy. Správně zvolená Dieta vám pomůže vaše tělo přebudovat ve zdravé tělo v kondici. Nevěřte na hubnoucí koktejly a začněte správně hubnout. Zajímáte se o auto, čtěte magazín o autech .Stará i nová auta.

Tenis

Tenis

Listings
Internetový obchod s kompletním tenisovým vybavením světových značek! Tenisové rakety, oblečení, obuv, míče, tašky, výplety, tenisové vybavení a servis.
http://www.toptenis.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Dec 1, 2012) :: Listing Details
Tenisová akademie Frýdek-Místek pod vedením trenérů Adam Vejmelka a Jiří Krkoška. Nabídka tenisové školky pro nejmladší, dále tenisových tréninků pro rekreanty a závodní hráče.
http://www.tenis-vk.cz
(Clicks: 3; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 26, 2012) :: Listing Details
Osobní stránka trenéra tenisu Viktora Pospíšila s mnohletou praxí a zkušenostmi z první ligy v české republice i v německu. Trénuji v Brně a okolí, mluvím aktivně česky, německy a rusky.
http://www.tenisovy-trener.biz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 25, 2012) :: Listing Details
Rady a tipy pro výběr té správné tenisové rakety, recenze tenisových rakety a několik informací pro ty, kdo s tenisem teprve začínají, včetně slovníku pojmů.
http://www.tenisoverakety.com
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 13, 2009) :: Listing Details
Tenisové live výsledky (tenis livescore) také i starší tenisové výsledky, které najdete na TenisLive.cz poskytují příznivcům tenisu kompletní servis a přehled výsledků z tenisu.
http://www.tenislive.cz/
(Clicks: 5; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 31, 2010) :: Listing Details
Profesionálna tenisová akadémia ProTennis Academy sro vznikla pod vedením Jána Krošláka, bývalého profesionálneho hráča v roku 2002 v Bratislave. Tenisová škola poskytuje tenisovú a kondičnú prípravu pre hráčov tenisu od 15 rokov.
http://www.protennis.sk
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 8, 2012) :: Listing Details
Internetový portál pro všechny tenisové nadšence, tenisová škola a sparing. Pořádáme amatérské tenisové turnaje po celé ČR, provozujeme bazar tenisového vybavení pro soukromou inzerci zdarma, registrovaní uživatelé získávají možnost slevy v mnoha eshopech na tenisové rakety, míče i oblečení značek Babolat, Wilson, Head, Yonex, Prince a mnoho dalších, sponzorujeme amatérské soutěže a tenisové ligy. Na našich stánkách najdete také tenisovou seznamku, kde si můžete najít spoluhráče, ať jste kdekoliv. Zveřejňujeme PR články a slevové kupóny se vztahem ke sportu.
http://www.pepper-tenis.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 22, 2012) :: Listing Details
Informace o cestě českého tenisového týmu do finále Davis Cupu 2009.
http://daviscup2009.sweb.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 1, 2010) :: Listing Details
PřihlášeníUživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 8
Celkový počet kategorií: 0