Chutná jídla se můžete uvařit podle webu s titulkem Recepty, kuchařka , obsahuje recepty na různé pokrmy. Správně zvolená Dieta vám pomůže vaše tělo přebudovat ve zdravé tělo v kondici. Nevěřte na hubnoucí koktejly a začněte správně hubnout. Zajímáte se o auto, čtěte magazín o autech .Stará i nová auta.

Sport

Sport

Listings
Klasický tejp nebo tejpovací pásku můžeme identifikovat na základě několika faktorů. Rigidní tejpovací páska je neelastická, nemůžeme ji tedy natáhnout. Na rozdíl od kinezio tejpu na klasické tejpovací pásce nenajdete podkladový papír.
http://tejpy.info
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 20, 2012) :: Listing Details
Kineziotaping nebo česky kinezio tejpování je progresivní klinicky ověřená metoda hojně využívaná ve fyzioterapii. Kinezio tejpování využívá takzvaný kinesio tape (dále jen tejpovací páska), který se lepí na poraněný sval nebo kloub.
http://tejpovacipaska.net
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 20, 2012) :: Listing Details
Tandemové seskoky Plzeň. Letiště Líně. Super zážitek! Vše z oblasti army, military, vojenské hry. Checete darovat neobvyklý dárek - zvolte tandemový seskok.
http://www.padakem.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 14, 2013) :: Listing Details
Studio je zaměřeno na obnovu kondice, tvarování postavy a odbourávání celulitidy za pomocí speciálních strojů Vacushape - VacuTrack, Vibrační plošiny. Díky nim dochází ke zlepšení pohyblivosti odbourání podkožního tuku a redukce hmotnosti.
http://www.studio-linie.com
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 4, 2012) :: Listing Details
Společnost Sportplex provozuje sportovní zařízení ve Frýdku-Místku. Provozuje víceúčelovou sportovní halu, Aquapark Olešná, který patří mezi největší a nejmodernější aquaparky v České republice a další.
http://www.sportplex.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 13, 2012) :: Listing Details
Česko slovenský športový internetový katalóg osobných trénerov, inštruktorov, masérov, masážnych salónov, regeneračných a welnes salónov, fitness centier, športových klubov,športových škôl, športovísk a športových obchodov ...
http://www.sportovykatalog.eu
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 21, 2013) :: Listing Details
Zaujímavosti zo sveta športu. Rady a typy pre relaxáciu, pre letné cestovanie, meditáciu, chudnutie, šport. Ponuka služieb pre nešportovcov, športovcov a pre pohybovú aktivitu. Poradenstvo - tréning podľa temperamentu, alternatívna medicína, posilňovanie, žena a krása.
http://www.magazinsport.sk/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 16, 2013) :: Listing Details
V našem eshopu oblečete značkové basketbalové a fotbalové dresy firem Adidas, Nike, Puma, Umbro a klubů jako FC Barcelona, Real Madrid, Bayern München. Bayern Mnichov, FC Chelsea a jiné.Dále prodáváme sportovní pásky Euro 2012 a další sportovní předměty pro fanoušky.
http://www.vasshop.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Dec 7, 2012) :: Listing Details
Sportovní centrum v SK OAZA využívají denně desítky sportovců. Naše sportovní centrum nabízí tenisové kurty, minigolf, volejbalové hřiště, nohejbalové hřiště, rehabilitační centrum a další sportoviště.
http://www.skoaza.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 11, 2011) :: Listing Details
Športové vybavenie pre školy a detské ihrisko. Ponúkame vybavenie, zariadenie, mantinely, umelé trávniky, bránky a ochranné siete pre bedminton, futbal, atletiku, tenis, volejbal a iné športy. Herné a cvičebné prvky, zostavy a náradie.
http://www.sportove-vybavenie.sk
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 28, 2013) :: Listing Details
PřihlášeníUživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 656
Celkový počet kategorií: 48