Chutná jídla se můžete uvařit podle webu s titulkem Recepty, kuchařka , obsahuje recepty na různé pokrmy. Správně zvolená Dieta vám pomůže vaše tělo přebudovat ve zdravé tělo v kondici. Nevěřte na hubnoucí koktejly a začněte správně hubnout. Zajímáte se o auto, čtěte magazín o autech .Stará i nová auta.

Vodní sporty

Vodní sporty

Listings
Stránky, které jsou určeny pro všechny příznivce potápění a fotografování pod vodou.Jsme kamenný a internetový obchod a zároveň potapěčský klub, který nabízí svým členům nemalé výhody. Pořádáme potápěčské výpravy po celém světě na ty nejkrásnější lokality. Naší školou potápění, projdou ročně desítky spokojených studentů, kteří se k nám vždy rádi vracejí, a my se jim to snažíme vracet maximální péčí.
http://www.potapeni-pro-radost.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 10, 2011) :: Listing Details
U nás naleznete vše potřebné pro windsurfing. Nabízíme opravdu velký výběr vybavení pro windsurfing. Máme velký obchod v Praze a jsme ochotni poradit vám se vším, co se windsurfingu týče.
http://www.windsurfingkarlin.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 2, 2011) :: Listing Details
Voda jako živel. Dozvíte se mnoho věcí o této zázračné tekutině. Vodní sporty, jízda na raftu či člunu, kanoe, to vše je možné provozovat na vodě.
http://vodaci.pdpm.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 26, 2011) :: Listing Details
Půjčovna lodí U Čerta poskytuje vodácké vybavení na řeky Berounku, Ohři a Otavu. Půjčovna lodí U Čerta pořádá i vodácké výlety.
http://pujcovna-ucerta.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 6, 2011) :: Listing Details
Vyučujeme kurzy potápění od začátečníků, přes pokročilé, až po náročné kurzy technického potápění. V naší nabídce jsou i kurzy freedivingu. Organizujeme cesty za potápěním po celém světě. Prodáváme potápěčskou výstroj.
http://www.kaprdivers.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 4, 2013) :: Listing Details
Ponúkame profesionálne vedené potápačské kurzy pre deti a dospelých , kurzy potápania rekreačné aj technické v systéme TDI SDI , potápačské potreby a výstroj pre freediving , triathlon, plavecké potreby, kamenný a internetový športový obchod, cestovná kancelária - potápačské zájazdy , požičovňa potápačských potrieb a značkový servis potápačskej techniky, plnenie fliaš - vzduch, nitrox, potápačské práce, potápačský klub Altira divers.
http://altira.sk/
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 5, 2013) :: Listing Details
Náš katalog vám pomůže s výběrem kojeneckého plavání v Praze. Porovnejte si rychle a pohodlně nabídky plavání kojenců pro Prahu a okolí. Pomocí přehledné mapy naleznete plavání s kojenci, která jsou nejblíže vašemu bydlišti.
http://www.plavani-pro-kojence.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 16, 2013) :: Listing Details
Náš katalog vám pomůže s výběrem dětského plavání v Praze. Porovnejte si rychle a pohodlně nabídky plavání dětí pro Prahu a okolí. Pomocí přehledné mapy naleznete plavání s dětmi, která jsou nejblíže vašemu bydlišti.
http://www.plavani-pro-deti.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 23, 2013) :: Listing Details
Online-sport.sk je blog, na kterém se dozvíte informace o různých sportech. Pokud uvažujete nad sportováním, ale nevíte si vybrat vhodnou fyzickou aktivitu, možná právěnaše stránky vám ve výběru pomohou.
http://online-sport.sk/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 7, 2012) :: Listing Details
Výroba a prodej nafukovacích lodí na rekreaci, turistiku i divokou vodu. Nabízíme samovylévací kánoe Baraka, Orinoco, kánoe Pálava, nafukovací kajaky Helios, Solar, Sunny, Twist, K1, K2, Safari, Seaker, raft Pulsar, nafukovací čluny Colorado, Baikal. Objednávat můžete i příslušenství - pádla, pumpy, vodotěsné vaky.
http://www.nafukovacilode.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 30, 2012) :: Listing Details
PřihlášeníUživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 16
Celkový počet kategorií: 0